Makinë bronzimi për shtypjen e transferimit të filmit

Përshkrim i shkurtër:

Përdoret kryesisht për lëkurë artificiale, PU, ​​PVC, liri, mëndafsh, pëlhura të thurura të përziera dhe ndryshim të ngjyrës së substratit të pëlhurës, printim bronzimi, transferim, por edhe si pëlhurë krep për vulosje të nxehtë në përdorimin e plastikës.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

 
Makina është e përshtatshme për bronzimin, shtypjen e vetme, shtypjen në sipërfaqe të llojeve të ndryshme të pëlhurave pambuku, liri, mëndafshi, të përziera dhe të thurura;dhe mund të përdoret gjithashtu si pëlhurë rrudhëse e ngjitjes dhe laminimit.I përshtatshëm për prodhimin masiv të produkteve të bronzimit me brez të gjerë, si tekstilet shtëpiake, ndryshimi i ngjyrës së lëkurës, etj.

Detajet

Teknologjia e dy bronzimit

Bronzimi special:
Ushqyerja me leckë----Ngjitja e rulit printimi----Tharrja paraprake----Shtypja e nxehtë dhe laminimi i filmit bronzues----Ndarja e rrobave dhe filmit----Rrotullimi i produkteve të gatshme

Bronzimi i përgjithshëm:
Furnizimi me film bronzimi ----Ngjitja e rulit printimi ----tharja në furrë të tipit urë ---- ushqyerja e rrobave, shtypja me nxehtësi dhe laminimi ----Rrotullimi i produkteve të gatshme ----dhomë termike ---- Ndarës lecke dhe filmi

aplikimi 1
aplikimi2

Karakteristikat e makinës bronzuese

1. Bazuar në makinën origjinale të printimit dhe makinën shtypëse, kompania jonë i referohet pajisjeve koreane të bronzimit dhe kombinon nevojat aktuale të përdoruesve për të hartuar një pajisje të re bronzimi me teknologji të përpunimit.

2, makina e vulosjes së nxehtë është vulosje e nxehtë, e lehtë për t'u përdorur, e përshtatshme, intuitive dhe miqësore, dhe struktura mekanike është më e arsyeshme.

3. Transmetimi i përparmë dhe i pasmë i të gjithë makinës është projektuar për të funksionuar në pjesën e sipërme të kokës, gjë që eliminon problemet e shkaktuara nga shqetësimi i transportit në tokë dhe përdor në mënyrë të arsyeshme dhe kursen vendin.

4, porta e ushqimit të vulosjes së nxehtë nuk ka nevojë për ushqim manual, përmes skajit automatik, funksioni i rrafshimit mund të arrijë efektin e përbërjes së bronzimit, dhe në të njëjtën kohë të arrijë qëllimin e kursimit të fuqisë punëtore.

5, përdorimi i një mekanizmi të ri kruese, thika e rregullimit është i përshtatshëm dhe i besueshëm.

6, kërkesat e veçanta mund të personalizohen.

Parametrat kryesorë teknikë

Gjerësia efektive e pëlhurave

1600mm-3000mm/I personalizuar

Gjerësia e rulit

1800mm-3200mm/I personalizuar

Shpejtësia e prodhimit:

0~35 m/min

Demensioni (L*W*H):

15000×2600×4000 mm

Fuqia Bruto

Rreth 105 KW

Tensioni

380V50HZ 3fazë/e personalizueshme

Trego Produktet

pjesët

FAQ

A jeni një fabrikë?
Po.Ne jemi prodhues profesionistë makinerish mbi 20 vjet.

Po për cilësinë tuaj?
Ne ofrojmë cilësi të shkëlqyeshme dhe çmim të arsyeshëm për të gjitha makinat me performancë perfekte, punë të qëndrueshme, dizajn profesional dhe përdorim afatgjatë.

A mund ta personalizoj makinën sipas kërkesave tona?
Po.Shërbimi OEM me logon ose produktet tuaja janë në dispozicion.

Sa vite e eksportoni makinën?
Ne eksportuam makina që nga viti 2006, dhe klientët tanë kryesorë janë në Egjipt, Turqi, Meksikë, Argjentinë, Australi, SHBA, Indi, Poloni, Malajzi, Bangladesh etj.

Cili është shërbimi juaj pas shitjes?
24 orë gjatë gjithë kohës, 12 muaj garanci dhe mirëmbajtje gjatë gjithë jetës.

Si mund ta instaloj dhe ta përdor makinën?
Ne ofrojmë video të detajuara në anglisht dhe udhëzime.Inxhinieri gjithashtu mund të shkojë jashtë vendit në fabrikën tuaj për të instaluar makinën dhe për të trajnuar stafin tuaj në funksionim.

A do ta shoh makinën duke punuar para porosisë?
Mirë se vini të vizitoni fabrikën tonë për çdo kohë.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • whatsapp