Makinë automatike për lidhjen e flakës

Përshkrim i shkurtër:

Sfungjeri spërkatet me spërkatje me flakë për të shkrirë sipërfaqen dhe për t'u lidhur menjëherë me të tjeramateriale natyrore, produkte jo të endura ose lëkurë artificiale.Produktet e gatshme përdoren kryesisht në veshje, lodra, ambiente të brendshme të automobilave,qilima,Mbulesa të sediljeve të divanit, dekorim, paketim dhe industri të tjeraetj.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Makina jonë automatike e lidhjes me flakë është e përshtatshme për laminimin ose shtypjen e produkteve termo-fusibël, si shkuma PU dhe PE, me materiale sintetike ose natyrale.

Për të përmirësuar kapacitetin e prodhimit, makina jonë përdor dy ndezës në linjë (në vend të një) duke marrë kështu petëzimin e tre materialeve në të njëjtën kohë.

Duke marrë parasysh shpejtësinë e saj të konsiderueshme të prodhimit, makina jonë mund të pajiset me disa aksesorë shtesë të personalizuar që do të lejojnë një përdorim të vazhdueshëm, duke futur sisteme të përshtatshme akumuluese.

mostrat
aplikimi11

Karakteristikat e makinës së petëzimit me flakë

1. Ai miraton PLC të avancuar, ekranin me prekje dhe kontrollin e motorit të servo, me efekt të mirë sinkronizimi, kontroll automatik të ushqyerjes pa tension, efikasitet të lartë të prodhimit të vazhdueshëm dhe tavolina e sfungjerit përdoret për të qenë uniforme, e qëndrueshme dhe jo e zgjatur.
2. Materiali me tre shtresa mund të kombinohet në një kohë përmes djegies së njëkohshme me djegie të dyfishtë, e cila është e përshtatshme për prodhim masiv.Togat e zjarrit vendase ose të importuara mund të zgjidhen sipas kërkesave të produktit.
3. Produkti i përbërë ka avantazhet e performancës së përgjithshme të fortë, ndjenjës së mirë të duarve, rezistencës ndaj larjes së ujit dhe pastrimit kimik.
4. kërkesat e veçanta mund të personalizohen sipas nevojës.

Parametrat kryesorë teknikë

Model

XLL-H518-K005C

Gjerësia e djegësit

2.1 m ose i personalizuar

Djegia e karburantit

Gazi natyror i lëngshëm (LNG)

Shpejtësia e petëzimit

0~45m/min

Metoda e ftohjes

ftohja me ujë ose ftohja e ajrit

strukturat

Përdoret gjerësisht në

Industria e automobilave (të brendshme dhe sedilje)
Industria e mobiljeve (karrige, divane)
Industria e këpucëve
Industria e veshjeve
Kapele, doreza, çanta, lodra etj

aplikimi 1

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • whatsapp